Dawna siedziba Telekomunikacji Polskiej w centrum Bydgoszczy zaoferuje apartamenty


2022.05.25
Autor: Urbanity.pl
Wkrótce rozpocznie się przebudowa i rozbudowa budynków przy Pomorskiej w Bydgoszczy, w których po zakończeniu inwestycji mieściły się będą mieszkania.

Kolejne budynki mieszczące się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy zmienią się nie do poznania. Wkrótce rozpocznie się przebudowa i rozbudowa trzech obiektów pod numerem od 6 do 8, w których dawniej mieściła się siedziba Telekomunikacji Polskiej. Modernistyczne biurowce zyskają dzięki inwestycji jedno piętro.

Deweloperem inwestycji przy Pomorskiej 8 jest lokalna spółka El-Kajo, która oczekuje na wydanie pozwolenia na realizację projektu. Teren został już ogrodzony i jest porządkowany. Deweloper jak tylko otrzyma zgodę na budowę, przystąpi do prac budowlanych.

Trzykondygnacyjne budynki przy ul. Pomorskiej 6-8 po ukończeniu przebudowy zaoferują apartamenty o zróżnicowanych metrażach od 24 do 88 metrów kwadratowych w układach od 1 do 3 pokoi. Inwestycja daje możliwość łączenia mieszkań. W budynkach, które zostaną nadbudowane o jedno piętro mieściły się będą także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na rowery i hulajnogi.

Ogromne zmiany widoczne będą na elewacjach budynków, na których pojawi się okładzina klinkierowa i ceramiczna. Inwestycja ma być gotowa w 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.