Inwestycje w Czarnkowie

 • SeaKing z nowym biurowcem w Czarnkowie
  2017-08-30 15:47:32 SeaKing z nowym biurowcem w Czarnkowie

  17 sierpnia br., podpisana została umowa pomiędzy firmami SeaKing, a Strabag na wybudowanie nowej siedziby producenta i dostawcy systemów cateringowych w Czarnkowie. Wartość kontraktu wynosi 6,3 mln zł netto.

 • Można już korzystać z wyczekiwanej obwodnicy Czarnkowa
  2015-10-19 08:35:56 Można już korzystać z wyczekiwanej obwodnicy Czarnkowa

  Oddana została do użytku obwodnica Czarnkowa, której koszt budowy wyniósł około 40,6 mln zł netto, a generalnym wykonawcą była firma Skanska. Inwestorem był Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich.

 • Gotowa jest już połowa obwodnicy Czarnkowa
  2015-07-28 18:18:49 Gotowa jest już połowa obwodnicy Czarnkowa

  Prawie półtora miesiąca przed planowanym otwarciem, oddana została do użytku połowa obwodnicy Czarnkowa. Kierowcy jadący w kierunku na Piłę korzystają już z trzech kilometrów nowo wybudowanego odcinka. Całość zostanie zakończona pod koniec września bieżącego roku. Generalnym wykonawcą jest firma Skanska.

 • Obwodnicę Czarnkowa dokończy Skanska
  2014-12-11 10:24:59 Obwodnicę Czarnkowa dokończy Skanska

  W przetargu na dokończenie budowy obwodnicy Czarnkowa w ciągu drogi wojewódzkiej nr 178 Wałcz-Trzcianka-Czarnków-Oborniki, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Skanska, pokonując Budimex (oferta odrzucona) oraz konsorcjum: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia (grupa Mirbud), Most z Sopotu.

Forum

 • Miro Gość
  Nie będzie zapewne bo Rossman, Pepco i CCC już są rozlokowane obok nowej Biedronki więc nie będzie po co budować kompleksu. Czarnków zaspał. Szamotuły mają swoje centrum handlowe INBAG a Tu jak zwykle cisza.

zobacz więcej...

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę