Biura serwisowane w kamienicy powstałej na zlecenie dawnego Międzynarodowego Banku Handlowego


2022.09.14
Autor: Bartosz Motorek
W historycznej siedzibie Międzynarodowego Banku Handlowego przy ulicy Mieleckiego 10 w ścisłym centrum Katowic znajduje się placówka DL Space, czyli koncept biur serwisowanych.

DL Invest Group, polski deweloper i inwestor wprowadził koncept biur serwisowanych do kamienicy przy ulicy Mieleckiego 10 w ścisłym centrum Katowic. Oddany do użytku w latach 30. XX wieku obiekt, to historyczna siedziba Międzynarodowego Banku Handlowego, która została zaprojektowana przez uznanego modernistycznego architekta Karola Schayera. W kamienicy mieszczą się obecnie powierzchnie przewidziane zarówno pod biura, jak i działalność handlową i usługową.

DL Space przy Mieleckiego 10 w budynku DL Central to serwisowane powierzchnie gabinetowe. Łącznie placówki należące do DL Invest Group zajmują już blisko 3 000 mkw. powierzchni w katowickich biurowcach spółki.

Budynek DL Central powstał w latach 1938-1939 i został zaprojektowany przez jednego z najbardziej uznanych reprezentantów modernizmu w polskiej architekturze międzywojennej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.