Drapacz chmur Cosmopolitan Twarda 2/4 w Warszawie wybudowany - na budynku zawisła wiecha

2013.01.28

Imponujący, 160 metrowy wieżowiec Cosmopolitan Twarda 2/4, którego inwestorem jest Tacit Development Polska Sp.z.o.o nabrał ostatecznego kształtu. Na znak zakończenia stanu surowego budynku wykonawca, Hochtief Polska, zawiesił na nim wiechę.

Budowa obiektu rozpoczęła się w maju 2010 roku. Obejmowała konstrukcję pięciokondygnacyjnego budynku usługowo-biurowego, czterokondygnacyjnego podium handlowo-usługowego, 44 piętrowej wieży mieszkalnej oraz dwupoziomowego parkingu podziemnego.

Cosmopolitan Twarda 2/4 stanął w Warszawie przy placu Grzybowskiego i ul. Twardej, w prestiżowej części stolicy. Mieszkania, biura i lokale handlowo-usługowe w tej lokalizacji należą do bardzo atrakcyjnych, ale również drogich.

Obecnie trwają prace wykończeniowe na terenie obiektu. Wykonawca zajmuje się montażem pięciu wind szybkobieżnych, które będą odpowiadały za komunikację wewnątrz wieży. Niedługo Hichtief Polska rozpocznie wykańczanie instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, montaż podłóg i sufitów oraz prace tynkarskie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • xdem
    Gość
    2013-01-28 22:41:29
    Szybko gratuluje :) złota się muli a twarda proszę :)pnie w gore

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.