W pełni wyposażone mieszkania na wynajem przy Kłobuckiej w Warszawie. Pierwsza gotowa inwestycja Skandynawów w Polsce


2023.01.04
Autor: Piotr Maślak
Oddana została do użytku pierwsza inwestycja mieszkaniowa NREP w Polsce. Na początku grudnia ubiegłego roku do budynku przy ul. Kłobuckiej w Warszawie wprowadzili się pierwsi najemcy. Inwestycja oferuje w pełni wyposażone mieszkania do wynajęcia.

Pod koniec 2022 r. NREP udostępnił 116 gotowe mieszkania zlokalizowane w wielorodzinnym budynku przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Oddana do użytku na początku grudnia ur., inwestycja oferuje w pełni wyposażone lokale mieszkalne, do których wprowadzili się pierwsi najemcy. Obecnie budynek jest już prawie wynajęty. Deweloperem obiektu jest YIT, zarządcą MVGM a pośrednikiem najmu Hamilton May.

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa NREP w Polsce zlokalizowana jest na warszawskim Służewcu i składa się łącznie ze 116 mieszkań od kawalerek po lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Lett Kłobucka to także 124 miejsca postojowe, w tym 14 wyposażonych w stacje elektrycznego ładowania i 24 komórek lokatorskich. Obecnie w ofercie dostępnych jest już tylko sześć mieszkań.

Mieszkania w ramach Lett Kłobucka są w pełni umeblowane, posiadają telewizory oraz elementy dekoracyjne. Lokale na piętrach dysponują balkonami, a na parterze ogródkami. Mieszkańcy mogą również korzystać z tarasu na dachu budynku oraz przynależnych terenów zielonych.

Lett to marka NREP, pod której szyldem skandynawski inwestor będzie oferował mieszkania na wynajem w Polsce. W tym roku udostępnione zostaną kolejne lokale tego typu pod szyldem Lett m.in. na warszawskim Bemowie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.