W październiku oficjalne otwarcie części rekreacyjnej w Złotej 44


2016.05.10
Autor: Urbanity.pl
26 października bieżącego roku otwarta zostanie największa w Polsce strefa rekreacyjna w budynku apartamentowym, która mieścić się będzie na 8. piętrze wieżowca Złota 44 w Warszawie.

Wyjątkowa przestrzeń rekreacyjna będzie miała 1800 metrów kwadratowych i składała się będzie m.in. z 25-metrowego basenu, strefy SPA, prywatnego kina i symulatora do gry w golfa. Uzupełnieniem wszystkiego będzie przestrzeń konferencyjno-biznesowa. Wszystkie te atrakcje dostępne będą jedynie dla mieszkańców apartamentowca.

Strefa rekreacyjna w Złotej 44 będzie wyjątkowo wykończona. Kwarcyt wydobywany tylko w jednym miejscu na świecie - w szwajcarskiej dolinie Vals, 2000 mkw. rzadkiego, trudno dostępnego forniru czy ściany z tafli szkła zdobione mosiądzem, to tylko niektóre z jej elementów.

Oprócz 25-metrowego basenu, apartamentowiec zaoferuje dla mieszkańców również w pełni wyposażoną siłownię, gabinety masażu, saunę fińską, łaźnię parową, pokój zabaw dla dzieci, a także kino z symulatorem do gry w golfa. Całość dopełnia przestronny taras z działającym przez cały rok jacuzzi.

Również w tym roku oddany ma zostać cały wieżowiec mieszczący się w centrum Warszawy, przy ulicy Złotej. Obecnie na wszystkich kondygnacjach budynków pracuje przy wykończeniu ponad 500 osób. W ramach wykańczania piętra rekreacyjnego aktualnie zakończył się proces instalowania metalowej basenowej niecki oraz ogrzewania podłogowego w strefie wellness i SPA. Zamontowane też jest jacuzzi, położone na 400-metrowym tarasie wykładanym olejowanym teakiem. Gotowe są również wszystkie instalacje. Następnie przestrzeń rekreacyjna będzie wykańczana panelami fornirowymi, szkłem i kwarcytem.

Firma Tétris odpowiada za realizację części rekreacyjnej wieżowca, która zostanie oficjalnie otwarta 26 października br. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec tego roku. Nad całością prac prowadzonych w budynku czuwa Warbud S.A., a inwestorami projektu są Amstar i BBI Development S.A.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.