Sunday wprowadza się do Konstruktorska Business Center na Mokotowie


2021.12.14
Autor: Urbanity.pl
Lider na rynku instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła został nowym najemcą warszawskiego biurowca Konstruktorska Business Center.

Grono najemców biurowca Konstruktorska Business Center powiększyło się o firmę Sunday Polska, która oferuje kompleksową obsługę klientów indywidualnych i przedsiębiorstw – od bezpłatnego audytu, poprzez pomoc w uzyskaniu finansowania i ulg, po profesjonalny montaż, przyłączenie instalacji do sieci oraz opiekę posprzedażową.

Jeden z liderów rynku instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła wprowadzi się do biurowca na początku 2022 roku, gdzie zajmie 700 mkw. przestrzeni biurowej na 2. piętrze budynku.

Konstruktorska Business Center to nowoczesny biurowiec klasy A, który oferuje łącznie 49 500 mkw. na siedmiu kondygnacjach. Budynek wyróżnia się jedną z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej powierzchni typowego piętra – 7000 mkw. Biurowiec posiada cztery niezależne wejścia, dwa wewnętrzne dziedzińce rekreacyjne o powierzchni 3 200 mkw. oraz 1050 miejsc parkingowych w garażu podziemnych.

Wśród najemców budynku znajdują się m.in. PZU, Procter&Gamble, Emerson Process Management i MoneyGram.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.