Biurowiec na Mokotowie przyciągnął światowego lidera w dziedzinie inżynierii


2021.02.03
Autor: Urbanity.pl
Warszawski kompleks biurowy Konstruktorska Business Center zyskał nowego najemcę. W lipcu br., do biurowca wprowadzą się pracownicy firmy Emerson.

Grono najemców kompleksu biurowego Konstruktorska Business Center w Warszawie powiększyło się o globalnego dostawcę innowacyjnych rozwiązań dla automatyzacji przemysłu oraz systemów dla budynków mieszkalnych i komercyjnych. Emerson, który zatrudnia w swoich spółkach w Polsce ponad 800 osób, wprowadzi się do biurowca 1 lipca 2021 roku.

Firma, która jest światowym liderem w dziedzinie inżynierii i technologii wynajęła 4 050 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na 5. piętrze biurowca Konstruktorska Business Center. Umowa została podpisana na 10 lat, a w procesie negocjacji najemcy doradzała firma Colliers International.

Konstruktorska Business Center to biurowiec oferujący biura w standardzie klasy A i należący do Golden Star Group. Łącznie warszawski budynek dysponuje powierzchnią 49 500 mkw. klasy A rozmieszczoną na siedmiu kondygnacjach. Powierzchnia typowego piętra wynosi 7 000 mkw. Budynek, który zlokalizowany jest na Mokotowie posiada certyfikat BREEAM na poziomie „Very Good”.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.