Kanał Sportowy najemcą biurowca w biznesowej części Mokotowa


2022.08.09
Autor: Piotr Maślak
Do grona najemców biurowca Konstruktorska Business Center w Warszawie dołączył najpopularniejszy kanał internetowy o tematyce sportowej w Polsce. Dodatkowo jeden z największych najemców budynku na Mokotowie zdecydował się przedłużyć swoją umowę najmu na kolejne lata.

Kanał Sportowy to dynamicznie rozwijająca się platforma sportowa w Polsce, która tygodniowo emituje kilkadziesiąt programów, w większości realizowanych na żywo. Najpopularniejszy obecnie kanał internetowy o tematyce sportowej w Polsce działa od marca 2020 roku, a jego właścicielami są Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. Od września 2021 roku prezesem firmy jest Maciej Sawicki. Kanał Sportowy ma obecnie 879 tys. subskrybentów i opublikowano na nim dotychczas ponad 2,5 tys. materiałów, które zanotowały ponad 400 mln odtworzeń.

W lipcu 2022 roku odbyła się przeprowadzka Kanału Sportowego do biurowca Konstruktorska Business Center, w którym zajmuje 512 mkw. na parterze. W nowej lokalizacji powstały biura i studio nagraniowe.

W ostatnim czasie doszło także do przedłużenia umowy najmu przez jednego z największych najemców biurowca na Mokotowie. Lider sektora FMCG podpisał umowę najmu na kolejne lata. Najemca od 2013 roku zajmuje łącznie 11 347 mkw. na 1., 4. i 5. piętrze budynku.

Bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z Kanałem Sportowym. Obecność tak dynamicznie rozwijającej się firmy, która jest znana przez miliony fanów sportu w Polsce, stanowi wyróżnienie dla naszego budynku. To również doskonałe potwierdzenie jakości Konstruktorska Business Center, oferty budynku i jego dogodnej lokalizacji. Wierzę, że nowoczesna przestrzeń w Konstruktorska Business Center przyczyni się do dalszego rozwoju Kanału Sportowego i poszerzenia skali działalności zgodnie z przyjętą strategią firmy
powiedział: Antonio Pomes, Head of Asset Management w Golden Star Group

Konstruktorska Business Center jest 7-kondygnacyjnym biurowcem klasy A zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie. Łącznie budynek oferuje 49 500 mkw. przestrzeni do wynajęcia, na której swoje biura ulokowały m.in. Procter&Gamble, Emerson Process Management, Sunday Polska i MoneyGram.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.