Skandynawski styl nowego etapu osiedla Jaśminowy Mokotów od firmy Skanska


2022.06.27
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
W rejonie Skarpy Warszawskiej na Mokotowie trwa budowa inwestycji mieszkaniowej charakteryzującej się kameralną i niską zabudową. Skanska rozpoczęła właśnie sprzedaż mieszkań z V etapu osiedla Jaśminowy Mokotów.

Niska, zaledwie dwupiętrowa zabudowa w skandynawskim stylu - to głównie charakteryzuje osiedle firmy Skanska na warszawskim Mokotowie. Deweloper wprowadził do sprzedaży mieszkania z V etapu osiedla Jaśminowy Zakątek. Za projekt inwestycji odpowiada znana pracownia architektoniczna – BBGK Architekci.

W najnowszej części inwestycji powstanie sześć dwupiętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 88 mieszkań, których metraże kształtują się od 26 do 106 mkw. Budynki charakteryzują się jasnym, niezwykle przyjemnym w odbiorze wykończeniem z wysokimi drewnianymi oknami. Mieszkania będą mierzyć ok. 2,8 m wysokości.

V etap osiedla Jaśminowy Mokotów zlokalizowany będzie w rejonie Skarpy Warszawskiej, przy ul. Dzikich Jabłoni oraz ul. Kwitnących Jabłoni. Na terenie inwestycji znajdzie się wiele udogodnień dla miłośników jednośladów, w tym wieszaki rowerowe w garażach (przy każdym miejscu parkingowym) oraz stojaki na zewnątrz budynków. Skanska rozbuduje plac zabaw, który powstał wcześniej na terenie inwestycji, a teren rekreacyjny wzbogacony zostanie o stolik z ławkami oraz polankę piknikową do rodzinnych i sąsiedzkich spotkań.

Deweloper zadba również o właściwe gospodarowanie wodą opadową – na terenie inwestycji znajdą się skrzynki rozsączające deszczówkę z dachów. Z kolei wody opadowe, odprowadzane z lokalnych dróg, po oczyszczeniu, zasilą jezioro w Parku Enklawa, który powstał w ramach całej inwestycji.

Komentarze


 • Hahaha
  Gość
  2022-06-28 17:15:52
  Jaki jasminowy zakatek to to jasminowy moktoow jest droga readkacjo ?????

 • Radek
  Gość
  2022-06-29 07:51:17
  Skrzyżowanie Dzikich Jabłoni z Kwitnącymi Jabłoniami ?
  Zabrakło pomysłów?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.