Miniaturka Polonijna

Polonijna
Kraków

Mapa

Informacje

Otaczające ulice
Wielicka, Polonijna
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2013 listopad
Zakończenie budowy
2017 październik
Inwestor/deweloper
Galinvest

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
12

Opis

Polonijna to jedenastopiętrowy zespół budynków mieszkalnych, który został wybudowany w mieście Kraków w otoczeniu ulic Polonijnej, Wielickiej. Konstrukcja budynków mieszkalnych wystartowała jesienią 2013 i dobiegła końca w 47 miesięcy. Budynek jest projektem deweloperskim spółki Galinvest z Krakowa. W odległości 102 metrów budowane jest Osiedle Drwinka Park, 235 metrów dalej budowane są Apartamenty Facimiech, a 352 metrów dalej znajdują się Apartamenty Wielicka.

Informacje dodatkowe

  • inwestycja realizowana w trzech etapach - I etap to to 200 mieszkań, miejsca garażowe i parkingowe w przyziemiu i na parterze, miejsca postojowe na zewnątrz - łącznie ponad 140 miejsc
  • kompleks składa się z trzech budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości
  • powierzchnia mieszkań kształtuje się od 26m2 do 70m2
Ostatnio zmodyfikowano 2018-01-05 07:59:12

Wiadomości o Polonijna

Powiązane firmy

Forum opinii Polonijna

  • mickam
    mickam
    Użytkownik
    2014-12-31 13:54:26
    Projekt nie ciekawy, wykonanie też taka nowoczesna wielka płyta. Marnie to wygląda.

  • M.
    Gość
    2015-06-07 08:33:48
    Bardzo ładne bloki, pozytywnie wyróżniają się na tle innych podobnych 10-piętrowców. Są urozmaicone, nie takie klockowate jak pobliskie bloki Startu. Do tego świetne kolory. Jedna z lepszych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie.

  • Tom
    Gość
    2015-10-06 07:16:24
    Jak zwykle skopany projekt, max zabudowa , mało miejsc parkingowych , zero zieleni, napchane wszystko jak sie tylko da. Po prostu kolejna betonowa dzżungla. Szkoda.

  • Przyrodnik
    Gość
    2016-04-15 14:52:18
    Dzień dobry,

    z powodu odmowy udzielenia kredytu muszę sprzedać zarezerwowane w styczniu 2015 roku mieszkanie przy ul. Polonijnej (os. Kozłówek). Mieszkanie ma 57,3 m, znajduje się na 8 piętrze. Wpłacony jest zadatek (zamknięty rachunek powierniczy). Mieszkanie składa się z:
    - kuchnia z salonem
    - mały pokój
    - średni pokój
    - łazienka, WC, garderoba
    - duży balkon
    - na piętrze (każdym) - wózkownia/rowerownia

    Z salonu i małego pokoju widok na panoramę Krakowa. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy. Do przystanku 300m, dojazd do centrum - 15 min.

    Data oddania do użytku: 30 czerwca 2016.

    Mieszkanie o ok. 30 000zł tańsze niż takie samo w budowanym obecnie III etapie. Łapie się na MDM.
    Proszę pisać na: kontakt.przyrodnik@gmail.com

  • Ja
    Gość
    2022-04-18 16:28:54
    Jest opcja żeby dostać gdzieś projekt? bo strasznie mnie korci żeby przenieść to do minecrafta

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.