Designer Outlet Kraków zastąpi Cracovia Outlet. Nowa koncepcja centrum handlowego

2020.03.11

Krakowski inwestor KG Group zaprezentował nową nazwę, koncepcję i architekturę centrum handlowego Designer Outlet Kraków, które pierwotnie miało mieć nazwę Cracovia Outlet. Inwestycja będzie gotowa w 2021 roku.

Centrum handlowe Designer Outlet Kraków, czyli dawna Cracovia Outlet, zlokalizowane będzie na działce przy ulicy Nowohuckiej, w istniejącej strefie handlowej przylegającej do Expo Kraków. Inwestorem jest KG Group, a sam obiekt dołączył do sieci Designer Outlet, którą zarządza ROS Retail Outlet Shopping.

Designer Outlet Kraków zaoferuje łącznie 20 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej do wynajęcia, na której otwartych zostanie ponad 120 sklepów i punktów usługowych, proponujących 30-70% zniżki w stosunku do sugerowanej ceny detalicznej, przez cały rok. W obiekcie dostępnych będzie również sześć kawiarni i restauracji. Zmotoryzowani klienci krakowskiego Designer Outlet będą mogli skorzystać z około 2 000 miejsc postojowych w systemie podziemnym i naziemnym, do których prowadzą dwa wjazdy.

Otwarcie Designer Outlet Kraków ma nastąpić jesienią 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Designer Outlet Kraków, KG Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.