W Łodzi otwarte zostanie Europejskie Centrum Rozliczeń firmy Signify


2022.11.29
Autor: Bartosz Motorek
W łódzkim kompleksie Hi Piotrkowska otwarte zostanie Europejskie Centrum Rozliczeń firmy Signify, w którym pracowało będzie ponad 200 pracowników.

Signify jest obecnie światowym liderem oświetlenia dla profesjonalistów i konsumentów, także w dziedzinie oświetleniowego Internetu Rzeczy. Produkty marki Philips, zintegrowane systemy oświetleniowe Interact, a także usługi bazujące na zebranych danych, dostarczają wartości biznesowej i odmieniają życie w domach, budynkach i miejscach publicznych na całym świecie.

Nową siedzibą firmy w Łodzi został kompleks Hi Piotrkowska w centrum miasta. Biuro ma powierzchnię ponad 2 800 metrów kwadratowych, a przy podpisywaniu umowy oraz procesie aranżacji najemcę wspierała firma doradcza CBRE. Przeprowadzka do nowej siedziby nastąpi w lutym 2023 roku. W Łodzi firma otworzy swoje Europejskie Centrum Rozliczeń, w którym pracować będzie ponad 200 osób.

Nowe biuro Centrum Finansowego Signify w Łodzi to przede wszystkim inwestycja w naszych pracowników. Dokonując wyboru miejsca kierowaliśmy się komfortem, bezpieczeństwem i najlepszymi warunkami pracy. Poszukiwaliśmy również miejsca z rozwiązaniami energooszczędnymi i przyjaznymi dla środowiska technologiami, czyli miejsca zgodnego z naszą strategią – mówi Małgorzata Janiszewska, dyrektor Centrum Finansowego Signify.

Hi Piotrkowska to nowoczesny kompleks wielofunkcyjny w ścisłym centrum Łodzi, który składa się z dwóch budynków oferujących 21 000 mkw. przestrzeni biurowej do pracy oraz 5 000 mkw. przestrzeni pod handel i usługi. Biura mieszczą się w 82-metrowej wieży, która jest najwyższym tego typu budynkiem w mieście. Drugi, pięciopiętrowy budynek przylega do pierzei ulicy Piotrkowskiej i tworzy kameralną powierzchnię biurową, połączoną z ofertą gastronomiczną na parterze. W kompleksie funkcjonuje ponadto hotel Hampton by Hilton z 149 pokojami oraz trzema salami konferencyjnymi.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.