Przy Piotrkowskiej w Łodzi powstanie 4-gwiazdkowy hotel


2016.01.29
Autor: Gazeta Wyborcza
Przy ulicy Piotrkowskiej 94 w Łodzi, w zaniedbanym dawnym budynku biurowym powstanie czterogwiazdkowy hotel, którego inwestorem jest spółka Center Hotel. Inwestycja ma być gotowa na przełomie 2017/2018 roku.

Na działce przy ulicy Piotrkowskiej 94 w Łodzi powstanie hotel w standardzie czterech gwiazdek, w którym znajdzie się 156 pokoi hotelowych oraz parking wielopoziomowy na 100 stanowisk. Na dwóch górnych kondygnacjach budynku mają powstać również lokale mieszkalne.

Właścicielem obiektu jest spółka Center Hotel, która nabyła frontowy budynek przy Piotrkowskiej za ponad 4 mln zł. Przed tygodniem, za ponad 1,9 mln zł wykupiła też działkę z tyłu.

Pierwsze prace remontowe mają ruszyć jeszcze w I kwartale bieżącego roku. Inwestycja podzielona została na dwa etapy, które realizowane będą równolegle. Pierwsza faza projektu to remont budynku frontowego, a drugi etap projektu to zabudowa działki z tyłu. Główny obiekt hotelu z 44 pokojami hotelowymi ma być gotowy na początku 2017 roku. Druga część, w której powstanie dodatkowe 112 pokoi będzie gotowa na przełomie 2017/2018 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.