Nowa przestrzeń coworkingowa do wynajęcia w biurowcu przy Piotrkowskiej


2023.05.25
Autor: Bartosz Motorek
W biurowcu Red Tower przy Piotrkowskiej w Łodzi otwarty kolejna przestrzeń coworkingowa, z której korzystać mogą osoby pracujące w systemie pracy zdalnej lub hybrydowej.

Od 2022 r. biurowiec Red Tower przy Piotrkowskiej 148/150 oferuje przestrzenie coworkingowe. Popularność tego typu biur sprawiła, że właściciel biurowca, firma Warimpex, zdecydował się na poszerzenie oferty.

Na pierwszym piętrze budynku od maja br., dostępny jest nowy cowork, który zarządzany jest przez Memos, spółkę powołaną przez Warimpex. Pojedyncze biurko jest dostępne w cenie od ok 50 zł za dzień. Jeśli zaś chodzi o biura serwisowane, to ich koszt zależy od liczby przewidzianych w nich miejsc pracy. Ceny pojedynczych biurek w tym przypadku zaczynają się od 1000 zł miesięcznie. Łącznie w ofercie znajduje się 600 mkw. powierzchni podzielonej na przestrzenie o różnej wielkości. Klienci mogą wynająć zarówno pojedyncze biuro, jak i pomieszczenia dla 3-9 osób. Biura w Cowork by Memos można wynająć nawet na jeden dzień.

W Red Tower, osoby korzystające z przestrzeni coworkingowej mają możliwość czerpania inspiracji z różnorodnych form sztuki. Wnętrza budynku zdobią grafiki, fotografie i muralowe dzieła renomowanych artystów, takich jak Tope, Maciej Walczak, Egon Fietke, Obiektor, Hakobo, Gu-Tang Clan, Urszula Tarasiewicz czy Veronika Taussig. Dodatkowo, aby wspierać pracowników w ich sportowym i ekologicznym stylu życia, właściciel Red Tower zadbał o wygodę i funkcjonalność. Znajdują się tutaj rowerownie, w tym jedna umieszczona w dawnej skarbcu, która została specjalnie przystosowana do ładowania rowerów i hulajnóg elektrycznych. Ponadto, najemcy mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi oraz w pełni wyposażonej kuchni, która posiada nawet ekspres do kawy. W ramach rozrywki i relaksu, w wolnej chwili można również zagrać w bilard.

Jeśli wynajmujący prowadzi własną działalność, może ją zarejestrować na adres Red Tower.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.