SQ Business Center oddany do użytku

2019.06.07

Biurowiec SQ Business Center Wrocław może się już pochwalić uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Inwestycja firmy Atnczak Investments znajduje się na działce przy ulicy Stacyjnej 5.

SQ Business Center Wrocław to niewielki biurowiec, który oferuje około 5 500 mkw. powierzchni biurowo-usługowej klasy A. Inwestycja w odróżnieniu od większości podobnych projektów, daje możliwość zakupu biura na własność.

Biurowiec zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Stacyjnej i Legnickiej i swoim kształtem przypomina ekierkę. Wnętrze budynku zajmuje pion sanitarno - komunikacyjny, otoczony przestrzenią biurową w formule open space. Fasada SQ Business Center jest w pełni przeszklona, dzięki czemu zapewnia dostęp do światła dziennego, a poprzez część uchylnych okien również świeżego powietrza.

Na ostatnim piętrze biurowca znajduje się ponad 80-metrowy zielony taras, gdzie użytkownicy mogą się zrelaksować nie wychodząc z budynku. Pod biurowcem znajduje się garaż samochodowy z miejscami na rowery. Parter budynku został zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe.

Obecnie w biurowcu trwa przekazywanie lokali biurowych i handlowych właścicielom i najemcom. Poziom komercjalizacji SQ Business Center wynosi 70 proc.

Inwestorem SQ Business Center jest kaliska firma FB Antczak.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.