Quorum we Wrocławiu zyskuje gracza z branży IT. Rusza budowa 140-metrowej wieży

2021.10.20

Cavatina realizuje obecnie we Wrocławiu największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku. W Quorum swoją siedzibę będzie miało studio deweloperskie z branży gamingowej.

W jednym z biurowców kompleksu Quorum we Wrocławiu swoje nowe biuro będzie miała jedna z polskich firm mających swoje zespoły w kilku miastach w Polsce i za granicą. Studio deweloperskie z branży gamingowej wprowadzi się do Quorum D, gdzie zajmie ponad 1 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Najemcę w transakcji reprezentowała firma CBRE.

Biurowiec Quorum D będzie dysponował powierzchnią na poziomie ponad 16 200 mkw., rozlokowanej na 6 kondygnacjach. W parterze zaplanowano około 1 000 mkw. lokali handlowo-usługowych. Budynek posiadał będzie parking samochodowy na ponad 220 stanowisk, zielone patio oraz rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów.

Oddanie do użytku tego biurowca planowane jest na II kwartał 2022 r.

Cavatina prowadzi obecnie w ramach kompleksu Quorum także budowę 24-kondygnacyjnej wieży, w której znajdzie się ponad 330 apartamentów na wynajem o najwyższym standardzie wykończenia. Wszystkie lokale będą dostępne za pośrednictwem platformy mieszkaniowej Resi Capital. W tym miesiącu rozpoczęła się również budowa 140-metrowej wieży biurowej, która będzie drugim najwyższym budynkiem we Wrocławiu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.