Osiedle Jutrzenka na Klecinie od Ancona Development

2017.07.26

Firma Ancona Development, inwestycją Osiedle Jutrzenka, debiutuje na wrocławskim rynku nieruchomości. W sierpniu rusza przedsprzedaż mieszkań, a pierwsze prace budowlane planowane są na wrzesień br.

Na wrocławskiej Klecinie, przy ulicy Jutrzenki wybudowane zostanie osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych, których deweloperem jest firma Ancona Development.

W pierwszym etapie inwestycji Jutrzenka powstanie 108 mieszkań w rozkładach od kawalerek do 6-pokojowych lokali w metrażach od 36 do 115 metrów kwadratowych. Ceny rozpoczynają się już od 199 tys. zł.

Elewacje budynków będą utrzymane w lekkich i jasnych kolorach - bielach, beżach i szarościach. Na terenie osiedla zaaranżowany zostanie zieleniec, gdzie powstaną również alejki z zieloną architekturą oraz plac zabaw dla dzieci. Miejsca parkingowe deweloper zaplanował zarówno w podziemnej hali garażowej, jak i na stanowiskach naziemnych.

Pierwsze prace budowlane mają ruszyć we wrześniu. Zakończenie I etapu osiedla Jutrzenka planowane jest na koniec 2018 roku.

Osiedle Jutrzenka zostało zaprojektowane przez Bartosza Łukaszewicza z wrocławskiej pracowni Dziewoński Łukaszewicz Architekci. Generalnym wykonawcą została Firma Budowlana Antczak.

Jednocześnie deweloper przygotowuje się do wprowadzenia do sprzedaży czterech innych inwestycji - trzech w Warszawie i jednej w Radomiu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Jutrzenka, Dziewoński Łukasiewicz Architekci, Firma Budowlana Marek Antczak, Ancona Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.