Królewieckie osiedle od Sagaris we Wrocławiu


2019.06.13
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła realizacja nowego osiedla mieszkaniowego spółki Sagaris na wrocławskich Maślicach.

Osiedle Przystań Królewiecka to nowa inwestycja firmy Sagaris, która powstaje na działce przy ulicy Królewieckiej na Maślicach. Projekt składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znajdą się łącznie 102 mieszkania.

W ofercie sprzedaży dostępne są mieszkania jednopoziomowe i mieszkania z antresolami o zróżnicowanej powierzchni od 25,27 do 81,53 metrów kwadratowych. Pod budynkami zaplanowano garaż wielostanowiskowy wraz z komórkami lokatorskimi.

Prace budowlane już trwają. Budowa Przystani Królewieckiej zakończy się we wrześniu 2020 roku, natomiast przekazanie kluczy mieszkańcom zaplanowano na koniec grudnia przyszłego roku.

Komentarze


  • annna
    Użytkownik
    2022-10-08 14:16:20
    Deweloper Sagaris niepoważnie traktuje swoich Klientów. Zakupiliśmy lokal w Dębowe Aleje. Ludzie z biura obsługi nie ogarniają swoich obowiązków. Zakończenie budowy jest opóźnione o rok. Są błędy w wykonanej inwestycji. Dlatego nie ma pozwolenia na użytkowanie. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Jeśli zdarzy się odpisać to nie ma żadnych konkretów. Informacje podawane przez pracowników są sprzeczne. Na całej lini nie polecam!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.