Kaskadowy budynek od Develii powstaje na Różance we Wrocławiu


2021.09.16
Autor: Urbanity.pl
Develia dysponuje już pozwoleniem na budowę inwestycji mieszkaniowej blisko nadodrzańskich wałów we Wrocławiu. Deweloper ruszył z budową, a także z przedsprzedażą mieszkań.

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w inwestycji Kaskady Różanki przy ulicy Chorwackiej we Wrocławiu. Develia, która dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę, rozpoczęła prace nad realizacją osiedla. Ceny zaczynają się od 8499 zł brutto za metr kwadratowy.

Kaskady Różanki to 6-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 128 mieszkań o powierzchniach od kawalerek po 95-metrowe lokale. Wszystkie mieszkania na piętrach dysponowały będą balkonami lub tarasami, natomiast lokale na parterze - ogródkami. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. W parterze mieściły się będą lokale komercyjne, w tym sklepy i punkty usługowe.

- Nowa inwestycja Develii to propozycja dla tych, którym zależy na ciszy i spokoju bez rezygnowania z wygód miejskiej infrastruktury i wyprowadzania się na peryferia. Znakomita lokalizacja blisko brzegów Odry, na Różance sprawia, że mieszkaniami w tym projekcie mogą być zainteresowani również nabywcy inwestycyjni, szukający atrakcyjnych nieruchomości na wynajem - mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develii.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia GREG.architekci. Kaskady Różanki zostaną oddane do użytku pod koniec 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.