Karłowice we Wrocławiu z nowym parkiem handlowym

2022.05.24

Wrocław będzie miał nowy park handlowy. Na osiedlu Karłowice w północnej części miasta powstaje kompleks handlowy, w którym znajdą się sklepy marek odzieżowych, drogeria, sklep RTV AGD, zoologiczny, a także sportowy.

W kwietniu br., rozpoczęła się budowa Parku Handlowego Długosza 66, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie marketu Kaufland na wrocławskich Karłowicach.

Park Handlowy Długosza 66 to dwa parterowe budynki handlowo-usługowe, które oferują łącznie prawie 5 100 metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Inwestycja jest już w pełni skomercjalizowana, a lista najemców ma składać się z kluczowych w Polsce brandów handlowych. Park handlowy zaoferuje sklepy marek odzieżowych, drogerię, sklep zoologiczny i sportowy, a także RTV AGD.

Otwarcie parku handlowego przy ulicy Długosza 66 w dzielnicy Psie Pole zaplanowano na listopad tego roku. Inwestorem jest firma Triada-Dom z Wrocławia, a za projekt architektoniczny odpowiada Grupa RB. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Daldehog INTL.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.