Erbud wybuduje kolejny etap Promenad Wrocławskich

2017.11.15

Spółka z Grupy Vantage Development podpisała z firmą Erbud, dwie umowy na generalne wykonawstwo VIII etapu osiedla Promenady Wrocławskie. Wartość obu kontraktów wynosi 44 mln złotych.

Pierwsza umowa dotyczy budowy budynków A i B, które powstaną w ramach VIII już etapu osiedla Promenady Wrocławskie. W obu obiektach znajdzie się łącznie 181 miueszkań o powierzchni blisko 9 000 metrów kwadratowych. Dodatkowo na parterze budynków znajdą się lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni 445 mkw.

W ramach umowy, Erbud stworzy również niezbędną infrastrukturę techniczną, a także zagospodaruje i uzbroi teren wraz z układem komunikacyjnym. Wartość kontaktu to 37,4 mln złotych.

Druga umowa dotyczy realizacji budynku mieszkalnego C, który również powstanie w VIII etapie inwestycji Promenady Wrocławskie. W obiekcie zaplanowano jedynie 22 mieszkania o łącznej powierzchni 1 100 mkw. Analogicznie do pierwszej umowy, Erbud wykonana również niezbędną infrastrukturę. Wartość kontraktu wynosi 6,5 mln zł.

Budynki A i B w ramach VIII etapu Promenad Wrocławskich mają powstać do listopada 2019, natomiast budynek C - do maja 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.