Miniaturka Best Western Premier Hotel City Center

Best Western Premier Hotel City Center
Wrocław

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Stare Miasto
Otaczające ulice
Piłsudskiego, Gwarna
Kod pocztowy
50-001
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
hotelarski
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017 luty
Zakończenie budowy
2019 marzec
Inwestor/deweloper
Gwarna Wrocław

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
8
Powierzchnia użytkowa
3000 m2
Pokoje hotelowe
64

Opis

Budynek przy Piłsudskiego , Gwarnej to ośmiokondygnacyjna budowla, która została wzniesiona we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Konstrukcja obiektu infrastruktury turystycznej Best Western Premier Hotel City Center ruszyła w lutym 2017, a dobiegła końca zimą 2019 roku. Użytkowa powierzchnia tego obiektu infrastruktury turystycznej sięga 3 tys. metrów kwadratowych. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma budowlana Grupa CMP, biuro SSC Architekci jest autorem projektu architektonicznego, a jest projektem inwestycyjnym firmy Gwarna Wrocław z siedzibą w Warszawie. Niedaleko znajdują się Hotel Piast, budynek Silver Tower Center i budynek Wrocław Główny.

Informacje dodatkowe

 • hotel oferował będzie pokoje w standardzie czterech gwiazdek
 • ostatnie dwa piętra zostaną zagospodarowane pod apartamenty dla rodzin z dziećmi
 • oprócz pokoi hotelowych w budynku znajdą się m.in. sale konferencyjne, pokoje biznesowe, restauracja, sala fitness
Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 01:00:00

Powiązane firmy

Forum opinii Best Western Premier Hotel City Center


 • qqq
  Gość
  2016-12-02 06:16:49
  Straszny klocek - architektura niesamowicie uboga I biedna! Aż przykro patrzeć na takie gnioty które stawia sie we Wrocławiu.

 • Benq
  Gość
  2016-12-03 17:54:55
  qqq zgadzam się w 100%

 • ROTER
  Gość
  2017-01-29 16:27:53
  Prawdziwa porażka architektoniczna - gargamele i straszydła oto przykład jaką tandetą jest zabudowywany Wrocław. Popieram wystawione komentarze.

 • Wrocławianin
  Gość
  2017-03-22 08:15:33
  Takich budynków Wrocław sie powinien wstydzić - kolejny klocek zabetonowuje miasto. Szkoda że brak architektów artystów którzy mogliby wnieść trochę czegoś wyjatkowego w nowe budownictwo!

 • Krzysztof Szumiela
  Gość
  2017-10-31 14:16:15
  Banalne "byle co" - przypadkowy kloc w niewłaściwym miejscu. Takie obszary jak wzdłuż ul Piłsudskiego, zwłaszcza obok zespołu ciekawych obiektów postawienie powinny być objęte szczególna troską. A nie są...! Przed nim gomułkowski budynek "Dobry wieczór ..." niedawno jakiś daltonista lub ignorant do szczętu bezkarnie kolorystycznie oszpecił. Razem z nową bryłą będą tworzyć rzygawiczną "pokazówkę" Wrocławia, a wychodzącym z dworca dostarczać ambiwalentnych wrażeń!! Nie pierwszy raz, z przykrością - przekonujemy się ,że nikt nad nie panuje nad tym, co się wyrabia wokół nas !

 • Koszmarki wrocławia
  Gość
  2017-11-07 09:48:30
  Tuz obok pieknie przywracają do dawnego wyglądu Hotel Grand a obok stanie taki koszmarny hotel. Ten hotel to porażka. Jak widac nie zależy na architekturze z charakerem I stylowej takiej aby mozna było z podziwem patrzec na noweo powstające projekty tylko z założenia powstają tandentne betonowe klocki I nikt tego nie pilnuje aby sprzedając grunt w takich miejscach narzucić z gory nawiązanie do histori tego miejsca I wyglądu powstającego budynku!!! Takich przykładów jest całe mnóstwo na każdym kroku!!!

 • Koszmarek forum
  Gość
  2017-11-17 07:52:24
  "sprzedając grunt w takich miejscach narzucić z gory nawiązanie do histori tego miejsca I wyglądu powstającego budynku"

  To żeś walnął, jak łysy grzywką o kant kuli, bo tu przedtem był kirkut (cmentarz żydowski). Ciekawe, jak budynek miał w takim razie nawiązać do historii miejsca? Elewację z macew mieli zrobić?

 • Bluu
  Gość
  2018-11-20 00:04:23
  Może nie do historii, ale do sąsiedniej architektury. Według mnie nie jest tak tragicznie jak mówią inni, ale jak to często bywa we Wrocławiu, mogło być sporo lepiej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.