Koleje Dolnośląskie z zapleczem technicznym w Legnicy. Zakończył się ważny etap inwestycji
Zawieszeniem symbolicznej wiechy świętowano zakończenie kolejnego ważnego etapu na budowie zaplecza technicznego Kolei Dolnośląskich w Legnicy. Inwestycja osiągnęła już stan surowy otwarty.
W Legnicy przy ulicy Pątnowskiej 1 trwa budowa inwestycji Kolei Dolnośląskich o wartości ponad 65 mln zł. Generalnym wykonawcą jest Alstal Grupa Budowlana, która poinformowała o zakończeniu ważnego etapu prac budowlanych. Inwestycja osiągnęła już stan surowy otwarty i z tej okazji zawieszono na szczycie budynku symboliczną wiechę.
Nowoczesne zaplecze techniczne Kolei Dolnośląskich podzielone zostanie na trzy hale, pozwalające na obsługę pojazdów szynowych o długości 110 mb. W pierwszej znajdzie się myjnia automatyczna z jednym torem przejazdowym. Mycie pojazdów odbywać się będzie za pomocą szczotkowej myjni automatycznej i ręcznego domywania miejsc. W kolejnej części obiektu zaplanowano miejsce napraw, gdzie zamontowane zostaną trzy tory przejazdowe, a każdy z nich wyposażony będzie w kanały rewizyjne. Ostatnia część to hala tokarki podtorowej z jednym torem przejazdowym, który ułożony będzie w poziomie betonowej posadzki.
W budynku o powierzchni całkowitej 6598,33 m2 i kubaturze aż 67105 m3 znajdzie się pięć torów przejazdowych o długości 110 mb. Obiekt będzie miał wysokość 14 metrów i zostanie dobudowany do już istniejącej i użytkowanej hali serwisu taboru kolejowego. W halach znajdą się pomieszczenia pomocnicze oraz stanowiska warsztatowe. Nad halą myjni na drugiej kondygnacji zlokalizowane zostanie zaplecze socjalno-biurowe, w których znajdą się pomieszczenia administracyjne, węzły sanitarne, szatnie i serwerownia.
W ramach inwestycji zaplanowano także budowę 28 miejsc parkingowych.
W Legnicy przy ulicy Pątnowskiej 1 trwa budowa inwestycji Kolei Dolnośląskich o wartości ponad 65 mln zł. Generalnym wykonawcą jest Alstal Grupa Budowlana, która poinformowała o zakończeniu ważnego etapu prac budowlanych. Inwestycja osiągnęła już stan surowy otwarty i z tej okazji zawieszono na szczycie budynku symboliczną wiechę.
Nowoczesne zaplecze techniczne Kolei Dolnośląskich podzielone zostanie na trzy hale, pozwalające na obsługę pojazdów szynowych o długości 110 mb. W pierwszej znajdzie się myjnia automatyczna z jednym torem przejazdowym. Mycie pojazdów odbywać się będzie za pomocą szczotkowej myjni automatycznej i ręcznego domywania miejsc. W kolejnej części obiektu zaplanowano miejsce napraw, gdzie zamontowane zostaną trzy tory przejazdowe, a każdy z nich wyposażony będzie w kanały rewizyjne. Ostatnia część to hala tokarki podtorowej z jednym torem przejazdowym, który ułożony będzie w poziomie betonowej posadzki.
W ramach inwestycji zaplanowano także budowę 28 miejsc parkingowych.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-27 13:05:51
Nowe perony, tunel i windy. Stacja Białystok po kompleksowej przebudowie
-
2026-06-26 14:27:06
Finał wielkiej metamorfozy centrum Warszawy. Efekty są już dobrze widoczne
-
2026-06-26 11:54:59
Tak zmienia się historyczna zajezdnia w Poznaniu. Powstają mieszkania, restauracje, foodhall
-
2026-06-26 10:44:18
Budimex przejął teren pod realizację fundamentów nowego lotniska pomiędzy Łodzią a Warszawą
-
2026-06-26 06:43:16
W Łodzi trwają przygotowania do drążenia najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce
-
2026-06-25 10:15:35
Dawna Galeria Lubelska zmienia się w nowoczesny kompleks handlowo-rekreacyjny
-
2026-06-25 10:00:55
Globalna firma technologiczna wybrała 10-piętrowy biurowiec w centrum Wrocławia
-
2026-06-25 09:13:09
Nad Odrą rusza kolejny etap dużego projektu. Powstanie także tunel pod linią kolejową
-
2026-06-25 07:58:14
Supersam kończy ważny etap modernizacji. Otwarto nową przestrzeń dla klientów
-
2026-06-25 07:09:59
Barcelona i Glasgow na Bemowie. Nowy etap inwestycji przy stacji II linii metra