Dwie nowe realizacje spółki Erbud w Łodzi i Bydgoszczy

2016.09.01

Erbud przystąpił już do budowy budynku biurowego, który powstanie na działce przy ulicy Piotrkowskiej 155 w centrum Łodzi. Dodatkowo spółka podpisała również kontrakt na budowę budynku handlowo-usługowego Outlet w Bydgoszczy.

Ruszyła budowa biurowca przy Piotrkowskiej 155, który będzie częścią większego kompleksu. Realizacja podpisanego w lipcu kontraktu była objęta umową warunkową. Wszystkie warunki umowy zostały spełnione, dlatego Erbud mógł przystąpić do rozpoczęcia prac budowlanych.Wartość podpisanego kontraktu wynosi 103,8 mln zł. Inwestorem łódzkiego projektu jest Bacoli Properties Sp. z o.o. To już kolejna współpraca pomiędzy tymi podmiotami. Wspólnie spółki realizują już budowę hotelu Hampton by Hilton. Tutaj prace budowlane mają ruszyć 1 września 2016 roku.

Dodatkowo Erbud podpisał również warunkowy kontrakt na budowę budynku handlowo-usługowego Outlet, który powstanie na działce przy ulicy Pilickiej w Bydgoszczy. Wartość kontraktu to 37 mln zł, a inwestorem jest Outlet Center Retail Management Akcyjna Sp. komandytowa.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.