Oferta pracy dla 1 400 osób. Firma z branży e-commerce szuka pracowników do pracy pod Wrocławiem


2021.11.03
Autor: Urbanity.pl
Międzynarodowa firma e-commerce, która działa w segmencie zdrowia i urody poszukuje pracowników do swojego zakładu w Magnicach koło Wrocławia.

The Hut Group posiada swoje centrum produkcyjno-logistyczne w Magnicach i jest to pierwsza inwestycja tej międzynarodowej firmy w Polsce.

W Magnicach pod Wrocławiem znajduje się nowoczesny magazyn wraz z częścią biurową o łącznej powierzchni 62 000 mkw. Obecnie firma zatrudnia około 1 000 pracowników, jednak planuje kolejne zatrudnienia, głównie pracowników magazynowych. Doświadczenie nie jest wymagane – pracodawca zapewnia szkolenia. Osoby będą odpowiedzialne za obsługę skanera oraz kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Nowy pracownik może liczyć na wynagrodzenie do 4020 zł brutto miesięcznie oraz bonus sezonowy o maksymalnej wartości 4000 zł brutto oraz skorzystać z benefitów pozapłacowych.

Centrum The Hut Group mieści się w Magnicach, przy drodze ekspresowej S8. Pracodawca oferuje bezpłatny transport pracownikom z Bielawy, Wrocławia, Piławy Górnej, Ziębic, Wałbrzycha, Lewina Brzeskiego, Brzegu, Oławy, Oleśnicy, Dzierżoniowa i Strzelina.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.