Gigamarket Leroy Merlin w Mirkowie gotowy do otwarcia

2017.11.23

24 listopada 2017 r. najnowszy Gigamarket Leroy Merlin w podwrocławskim Mirkowie powita swoich pierwszych klientów. To największy Leroy Merlin w południowo-zachodniej Polsce i zarazem drugi pod tym względem sklep sieci w kraju.

Nowo otwarty Gigamarket jest 58. punktem na mapie Leroy Merlin w Polsce i jednocześnie czwartym w aglomeracji wrocławskiej. Wyróżnia go przede wszystkim powierzchnia handlowa, która wynosi blisko 15 000 mkw., oraz oferta produktowa obejmująca 50 000 artykułów dla domu i ogrodu. Dolnośląski Gigamarket mieści się w Mirkowie (gmina Długołęka) przy ul. Kiełczowskiej 1E.

Do sklepu prowadzi dojazd zarówno z Wrocławia drogą wyjazdową nr 98 w kierunku Oleśnicy, jak i okolicznych miejscowości. Sklep położony jest nieopodal zjazdu z autostrady A8 (węzeł Pawłowice). Duży parking może pomieścić ponad 500 aut. Dodatkowo, dostępnych jest 10 miejsc dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych najbliżej wejścia do sklepu oraz 14 miejsc dla rodzin z dziećmi. Przygotowano również stojaki rowerowe.

Nowy Gigamarket został zaprojektowany tak, aby zapewnić klientom pełen komfort zakupów związanych z budową i remontem domu, a także ogrodem. Mogą oni skorzystać z największego na Dolnym Śląsku działu budowlanego, o powierzchni 3 500 mkw., oferującego produkty w ilościach projektowych.

Leroy Merlin stworzył w Mirkowie nowe miejsca pracy. Dzisiaj ekipę Gigamarketu stanowi 200 osób, z których większość pochodzi z gminy Długołęka oraz Oleśnicy.

Gigamarket otwarty jest 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 - 21:00, a w niedzielę 9:00 - 20:00. Swoim klientom Gigamarket oferuje także możliwość skorzystania z usługi Click&Collect polegającej na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej i odbioru przygotowanego zamówienia na miejscu lub finalizację całych zakupów on-line.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.