Wyjątkowe tarasy z panoramą Wrocławia na nowych wizualizacjach inwestycji Quorum


2022.08.10
Autor: Piotr Maślak
We Wrocławiu trwa budowa największego kompleksu typu mixed-use. Nad samą Odrą powstaje inwestycja Quorum, która oferuje mieszkania, biura, a także przestrzeń usługową i gastronomiczną. Deweloper zaprezentował właśnie nowe wizualizacje inwestycji.

Przy ulicy Sikorskiego 34 na Szczepinie we Wrocławiu trwają zaawansowane prace budowlane przy realizacji inwestycji Quorum, należącej do firmy Cavatina Holding. Deweloper zakupił działkę nad samą Odrą od spółki Invest City za 95 mln zł netto.

Wieloetapowa inwestycja Quorum składa się z czterech budynków, w których znajdą się mieszkania, biura oraz przestrzeń handlowo-usługowa. Wieża mieszkalna będzie miała 24 kondygnacje i wspólną podstawę ze 140-metrową wieżą biurową, której atrakcją będzie niewątpliwie taras widokowy z panoramą Wrocławia na ostatniej, 35. kondygnacji. Wieżowiec oferujący biura stanie się drugim najwyższym budynkiem stolicy Dolnego Śląska.


Na czwartej kondygnacji – podium całego kompleksu – przewidziana jest powierzchnia przeznaczona na zielone tarasy. Patio znajdować się będzie między wieżami i będzie dostępne dla wszystkich odwiedzających. Inwestycja dysponowała będzie miejscami parkingowymi zlokalizowanymi w części podziemnej. Łącznie to około 1 500 miejsc postojowych dla aut.

W lipcu br., rozpoczęła się sprzedaż apartamentów premium od Resi Capital. Oferta składa się z 341 mieszkań o bardzo wysokim standardzie o metrażach 25 do 79 mkw., w układach od kawalerek po lokale 2-, 3- i 4-pokojowe.

W pierwszej kolejności oddany zostanie do użytku 6-kondygnacyjny Quorum D oferujący ponad 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A.

Komentarze


  • User
    Gość
    2022-08-21 23:34:29
    Can you upload pictures in higher resolution?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.