Wrocław: W miejscu dawnego Folwarku powstanie osiedle Osobowicka 114


2022.06.02
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Dom Development zaprezentował swoją najnowszą inwestycję we Wrocławiu - Osobowicka 114. Ruszyła już sprzedaż mieszkań, a wkrótce rozpoczną się także prace budowlane.

Najnowszy projekt mieszkaniowy firmy Dom Development to kameralna inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Osobowickiej 114 we Wrocławiu, która powstanie w miejscu dawnego Folwarku. Deweloper uruchomił właśnie sprzedaż mieszkań.

Osobowicka 114 to dwa budynki, w których znajdzie się 88 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 30 do 88 metrów kwadratowych, w układach od kawalerek po lokale czteropokojowe. Na terenie osiedla zaplanowano wewnętrzny dziedziniec z drzewami, ogrodami kwietnymi i placem zabaw. Łącznie inwestycja zaoferuje 95 miejsc postojowych - w podziemnym garażu oraz na terenie zewnętrznym.

Budowa inwestycji ruszy w II kwartale br., a jej finał zaplanowano na IV kwartał 2023 roku. Planowany odbiór mieszkań ma rozpocząć się pod koniec IV kwartału 2023 roku.

Projekt budynków przy Osobowickiej powstał w biurze Arche z Wrocławia. Generalnym wykonawcą została spółka Dom Construction.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.