Wratislavia Tower od grudnia zarządzana przez Savills

2017.02.01

Agencja doradcza Savills została nowym zarządcą wrocławskiego budynku biurowo-usługowego Wratislavia Tower w dzielnicy Stare Miasto. Wśród najemców obiektu są takie marki jak: kino Helios, klub fitness McFit, City Parking Group i T-System.

Wratislavia Tower to 16-kondygnacyjny budynek, który łączy w sobie dwie funkcje: biurową o powierzchni 11 000 metrów kwadratowych oraz usługową, w tym kino Helios o powierzchni 8 000 mkw. Biurowiec, który dysponuje parkingiem na 140 stanowisk, znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego oraz św. Antoniego.

Nowym zarządcą Wratislavia Tower został międzynarodowy doradca rynku nieruchomości - firma Savills. Budynek dołączył do portfolio agencji z początkiem grudnia ubiegłego roku.

Nasz portfel nieruchomości w miastach regionalnych dynamicznie się rozrasta. Cieszymy się, że dołączył do niego kolejny prestiżowy budynek, jakim jest niewątpliwie Wratislavia Tower. Nieruchomość dysponuje licznymi atutami, w tym doskonałym położeniem w centrum Wrocławia, przy głównej ulicy miasta. Z radością podejmujemy się wyznaczonego zadania


- mówi Bartłomiej Łepkowski, Dyrektor Działu Zarzadzania Nieruchomościami i Aktywami Savills.

Właścicielem nieruchomości jest Cinema Tower Sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.