Strefa autorskich konceptów kulinarnych w Sky Tower


2019.11.27
Autor: Urbanity.pl
Wrocławski kompleks Sky Tower wzbogaci się o strefę autorskich konceptów kulinarnych - Sky Kitchen, która została zaprojektowana przez Studio MIXD z Wrocławia.

Zatwierdzona została właśnie koncepcja wykonania strefy autorskich konceptów kulinarnych w Sky Tower, która funkcjonowała będzie pod nazwą Sky Kitchen. Projekt architektoniczny przygotowało wrocławskie Studio MIXD.

Sky Kitchen będzie synergią 9 oryginalnych propozycji kulinarnych. Dwie z nich - Alyki i Road -już funkcjonują w obiekcie, a w planach jest dołączenie do nich 7 starannie wyselekcjonowanych konceptów gastronomicznych. Do grona nowych najemców dołączy m.in. Mango Mama z kuchnią indyjską i azjatycką.

Klimat przestrzeni Sky Kitchen tworzyć ma efektowny sufit z zamontowanymi podświetlonymi ekranami z barrisolu z przepływającymi obrazami. Strefa konceptów kulinarnych będzie miała industrialny design, który stworzy m.in. posadzka ze szlifowanego betonu, metalowe siatki i kątowniki, blacha, przemysłowe grzejniki oraz lampy i armatura. Całość uzupełnią doniczkowe rośliny oraz kolorowe, geometryczne mozaiki.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.