Stan zero na budowie inwestycji Przy Braniborskiej we Wrocławiu

2019.07.23

Zgodnie z harmonogramem przebiega realizacja wrocławskiej inwestycji mieszkaniowej - Braniborska 44. Budynek osiągnął właśnie "stan zero".

Na działce przy ulicy Braniborskiej 44 we Wrocławiu powstaną dwa budynki mieszkalno-usługowe, które połączone zostaną wspólnym patio. Od frontowej strony inwestycji w parterze pojawią się lokale usługowe z dużymi, przeszklonymi witrynami. Budowa rozpoczęła się na początku 2019 roku.

Inwestycja weszła już w kolejną fazę realizacji. Budynek osiągnął „stan zero” i pojawiają się słupy kondygnacji parteru. Równolegle trwa sprzedaż mieszkań. W pierwszym budynku nowych właścicieli znalazło już 80 proc. mieszkań. Drugi budynek oferuje mniejsze lokale, czyli kawalerki od 29 mkw. oraz małe mieszkania 2-pokojowe o metrażach od 34 mkw.

Braniborska 44 oferuje ponad 300 mieszkań w 7-kondygnacyjnym obiekcie. Od strony ulicy Braniborskiej funkcję głównego, reprezentacyjnego wejścia pełnić będzie dwukondygnacyjny, ozdobny portal. Od wewnętrznej strony na poziomie +1 znajdzie się zielone patio, natomiast miejsca parkingowe zaplanowano na dwóch poziomach - 0 i -1.

Deweloperem jest Activ Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.