Rusza budowa lokali inwestycyjnych przy Legnickiej we Wrocławiu

2020.06.19

Na działce przy ulicy Legnickiej 60C we Wrocławiu pojawił się już ciężki sprzęt, a to oznacza, że oficjalnie rozpoczęła się realizacja inwestycji grupy By Made.

Ruszyła budowa inwestycji Legnicka 60C, która składa się z ponad 100 mikroapartamentów inwestycyjnych o zróżnicowanych metrażach. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Olejnik Inwestycje, która już przystąpiła do prac budowlanych. Projekt przy Legnickiej ma być gotowy do końca 2021 roku.

Legnicka 60C będzie 8-kondygnacyjnym budynkiem, w którym zaplanowano 129 lokali inwestycyjnych o metrażach od 16 do 30 metrów kwadratowych. Inwestycja dysponowała będzie również recepcją, strefą do pracy zdalnej, restauracją oraz tarasem widokowym na dachu. Przed budynkiem znajdą się miejsca parkingowe.

Budowa rozpoczęła się w czerwcu br., a obecnie trwają prace przy sieciach podziemnych i płycie fundamentowej, a także prace przygotowawcze do stanu zero, który powinien być gotowy za kilka tygodni.

W ofercie sprzedaży dominują lokale 18,5-metrowe, które kosztują 231 000 zł netto z wykończeniem pod klucz.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia AP Szczepaniak. Inwestorem jest Grupa By Made. Legnicka 60C zostanie oddana do użytku pod koniec 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Legnicka 60C

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.