Ronson rozpoczyna realizację II etapu Vitalii

2017.10.11

Niebawem rozpocznie się budowa II etapu wrocławskiego osiedla Vitalia, a już teraz ruszyła przedsprzedaż mieszkań, która potrwa do 28 października. Deweloperem projektu jest Ronson Development.

Drugi etap osiedla Vitalia we Wrocławiu składa się z 83 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Lokale trzypokojowe o powierzchni od 53 do 70 metrów kwadratowych są dostępne w cenie za 321 000 zł. Z kolei mieszkania dwupokojowe w metrażach od 39 do 55 mkw., można zakupić od 242 000 zł. Na wrocławskiej Klecinie Ronson oferuje również dwukondygnacyjne antresole z tarasami (75-110 mkw), podzielone na trzy lub więcej pokoi. Ich ceny zaczynają się od 411 tys. zł.

Budowa drugiego etapu rozpocznie się w ciągu najbliższych tygodni. Obecnie deweloper finalizuje wybór generalnego wykonawcy inwestycji.

Pod koniec września oddany został pierwszy etap osiedla Vitalia, w którym powstało 139 mieszkań, z czego prawie 80 proc. zostało sprzedanych.

W ciągu kilku tygodni przy osiedlu powstanie też pierwszy plac zabaw. Po ukończeniu wrocławskiej inwestycji do dyspozycji lokatorów będą m.in. plenerowa siłownia, plac zabaw czy samoobsługowa stacja rowerowa.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.