Premierowa inwestycja Marvipol we Wrocławiu


2022.06.24
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Osiedlem w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu, Marvipol Development debiutuje w stolicy Dolnego Śląska. Projekt architektoniczny inwestycji przygotowali architekci z pracowni chillHouse.

Marvipol Development uruchomił sprzedaż swojej premierowej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Przy ulicy Dożynkowej w dzielnicy Krzyki powstanie osiedle Trio Park, składające się z niskich, trzypiętrowych budynków wielorodzinnych.

W sprzedaży znalazły się 132 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 27 do 75 metrów kwadratowych oraz dwa lokale o charakterze handlowo-usługowym w parterach budynków. Lokale posiadały będą balkony, loggie lub ogródki.

Na terenie osiedla Trio Park znajdzie się wiele udogodnień, w tym wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw i ławkami, komórki lokatorskie, rowerownia czy paczkomat. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 154 miejsca postojowe wraz ze stacjami do ładowania aut elektrycznych.

Inwestycja zawiera też szereg rozwiązań proekologicznych - panele fotowoltaiczne, pakiety antysmogowe czy czujniki powietrza Airly. Każde mieszkanie w standardzie zostało wyposażone w system automatyki, która pozwala na sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą.

Koncepcję architektoniczną osiedla przygotowała pracownia chillHouse.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.