Pierwszy projekt mieszkaniowy Polskiego Holdingu Nieruchomości we Wrocławiu


2022.06.02
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Jeszcze w tym miesiącu Polski Holding Nieruchomości rozpocznie sprzedaż mieszkań w swojej pierwszej inwestycji na terenie Wrocławia. Deweloper posiada już pozwolenie na budowę.

Rozpoczyna się budowa pierwszego projektu mieszkaniowego Polskiego Holdingu Nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska. W dzielnicy Zakrzów powstanie osiedle budynków wielorodzinnych, w których przeważały będą mieszkania dwu- i trzypokojowe o średnim metrażu od 41 do 57 mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Chemobudowa-Kraków.

Grupa PHN jeszcze w czerwcu ruszy ze sprzedażą 172 mieszkań w ramach pierwszego etapu osiedla. W tej części inwestycji przy ulicy Zatorskiej powstaną dwa budynki wielorodzinne z częścią usługową w parterze i 153 miejscami parkingowymi w podziemnej hali garażowej. Łączna powierzchnia użytkowa (PUM) wyniesie około 8 175 mkw.

Na terenie osiedla powstanie wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw, a przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również zewnętrzne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Docelowo Osiedle Zatorska będzie powstawało w dwóch etapach i łącznie dostarczy na wrocławski rynek 389 mieszkań. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MOI Architekci.

Grupa PHN obecnie realizuje trzy inwestycje mieszkaniowe.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.