Nowe oblicze hotelu Novotel Wrocław City. Cztery gwiazdki jeszcze w tym roku

2020.02.14

Mieszczący się nieopodal Parku Południowego Novotel Wrocław City przeszedł kompleksową modernizację. Hotel zyskał odnowione wnętrza, oferujące przestrzeń zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Dobiegła końca modernizacja hotelu Novotel Wrocław City, która realizowana była w ramach Planu Rozwojowego 2018-2020. W ciągu dwóch lat zmodernizowano łącznie 126 pokoi, przestrzenie wspólne oraz część biznesową. Inwestycja ukierunkowana była na podwyższenie standardu hotelu do 4 gwiazdek jeszcze w tym roku.

Modernizacja podzielona została na dwa etapy - w pierwszym w okresie czerwiec – sierpień 2018, zmodernizowano 65 pokoi, z kolei w okresie listopad-grudzień 2019 - pozostałe 80 pokoi. Po rewitalizacji do dyspozycji gości oddano 126 klimatyzowanych pokoi typu Superior, 10 pokoi Executive oraz komfortowy, 50-metrowy apartament. Dla rodzin przygotowano
również 4 wyjątkowe studia rodzinne – każde złożone z dwóch pokoi.

W ramach inwestycji Novotel Wrocław City zyskał także przestrzenie wspólne – recepcja, lobby i restauracja Novo Square. Wymieniona została również elewacja hotelu. W całym obiekcie pojawiło się energooszczędne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne. Novotel Wrocław City oferuje także pięć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 295 mkw.

Koszt inwestycji to 10 milionów złotych. Projekt nowego lobby przygotowała łódzka pracownia EC-5 ARCHITEKCI.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.