Największy i najnowocześniejszy salon Mercedes-Benz już otwarty

2017.01.10

We wtorek, 10 stycznia br., otwarty został nowy salon Mercedes-Benz we Wrocławiu. Inwestycja, która należy do Grupy Wróbel, zlokalizowana jest na działce przy ulicy Granicznej.

Nowy budynek Mercedes-Benz to największy i najnowocześniejszy salon niemieckiej marki w Polsce.

Inwestycja przy ulicy Granicznej, na obrzeżach Wrocławia to 9 424 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, na której mieści się m.in. 45 samochodów ekspozycyjnych, stanowisko dedykowane modelom AMG, G Corner, centrum samochodów zabytkowych, Van ProCenter, 24 podnośniki serwisowe, trzy myjnie, z czego jednak jest w pełni automatyczna, magazyn opon, centrala administracyjna firmy i kawiarnia Etno Cafe.Główny budynek o wysokości prawie 19 metrów to cztery kondygnacje naziemne i jedna znajdująca się pod ziemią. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 9 424 mkw. Powierzchnia zabudowy to 4 440 mkw., a kubatura to aż 52 281 m3. Salon posiada również część biurową o powierzchni 660 mkw.

Budynek dysponuje także parkingiem samochodowym na 320 stanowisk. Obok głównego budynku, powstał dodatkowo salon sprzedaży samochodów używanych.

Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Erbud, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Impressio z Wrocławia.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.