Kawiarnia Etno w salonie Mercedesa we Wrocławiu

2017.09.07

Przy ulicy Granicznej we Wrocławiu, w nowym salonie Mercedesa Grupy Wróbel, otwarta została kawiarnia Etno. Jest to pierwszy w tego typu lokal w Polsce, gdzie możemy napić się kawy wśród najnowszych modeli luksusowych aut.

Piąta kawiarnia Etno we Wrocławiu otwarta została w salonie samochodowym Mercedesa Grupy Wróbel przy ulicy Granicznej. Podobne rozwiązania powstały już wcześniej m.in. w Berlinie, Kapsztadzie i Tokio.

Klimat nowej kawiarni współgra z klasycznym duchem Mercedesa. Niektóre z detali architektonicznych, takie jak fornir palisandrowy, są inspirowane detalami wykończeniowymi samochodów niemieckiej marki, podobnie jak stonowana kolorystyka spod znaku szarości i odcieni drewna tekowego.

Wrocławski salon Mercedesa otwarty został na początku br., i jest największym i najnowocześniejszym obiektem tej marki w Polsce. Łączna powierzchnia budynku wynosi 10 000 metrów kwadratowych, na której znajduje się m.in. 45 samochodów ekspozycyjnych, stanowisko dedykowane modelom AMG, G Corner przeznaczony dla legendarnych terenówek Mercedesa i centrum samochodów klasycznych.

Etno Cafe to jedna z najdynamiczniejszych sieci kawiarni w Polsce, która powstała we Wrocławiu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Salon samochodowy marki Mercedes-Benz

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.