Międzynarodowa firma IT otwiera biuro we Wrocławiu i podwaja zatrudnienie


2022.11.15
Autor: Bartosz Motorek
W biurowcu Dubois 41 mieścił się będzie nowy oddział międzynarodowej firmy IT - Sollers Consulting. Dotychczas lokalny zespół pracował w przestrzeni co-workingowej. Zmiana biura wpłynie także na podwojenie zatrudnienia.

Znajdujący się we wrocławskiej dzielnicy Nadodrze biurowiec Dubois 41 stał się nowym biurem dla firmy Sollers Consulting, która specjalizuje się w doradztwie operacyjnym i wdrażaniu oprogramowania. Nowy najemca to spółka założona w 2000 roku, która wspiera towarzystwa ubezpieczeniowe, banki oraz firmy leasingowe w transformacji biznesu i dostosowywaniu się do nowych technologii.

Do tej pory lokalny zespół pracował w przestrzeni co-workingowej. Nowy oddział firmy we Wrocławiu zajmie biuro o powierzchni 1 200 mkw. i otworzy się w grudniu br. Zostało ono tak zaprojektowane, aby umożliwić dogodną pracę w modelu hybrydowym. Obecnie zespół liczy 30 specjalistów, jednak w najbliższych miesiącach planowana jest jego dwukrotne zwiększenie. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Savills, a właściciela budynku firma CBRE.

Dubois 41 to biurowiec klasy A, który oferuje ponad 8 000 mkw. powierzchni do pracy na siedmiu kondygnacjach. Właścicielem budynku jest niemiecki fundusz HIH Real Estate.

Inne wiadomości o Dubois 41

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.