Londyńska firma konsultingowa wynajmuje biura we Wrocławiu

2021.02.10

Do grona najemców CitySpace we Wrocławiu dołączyła międzynarodowa firma konsultingowa L.E.K. Consulting, która założona została w 1983 roku w Londynie.

L.E.K. Consulting jest międzynarodową firmą konsultingową, która zajmuje się głównie doradztwem strategicznym i transakcyjnym na całym świecie poprzez sieć niemal 30 biur. Główna siedziba znajduje się w Londynie.

W związku z planowanym powiększeniem kadry firma zdecydowała się wynająć biura CitySpace w biurowcu Nobilis Business House obok pl. Grunwaldzkiego we Wrocławiu. W polskim oddziale L.E.K. Consulting pracuje ok. 10 osób, ale zespół szybko się powiększa.

CitySpace to marka należąca do Echo Investment, która jest jednym z największych operatorów biur elastycznych w Polsce. Centrum w Nobilis Business House zostało ostatnio ulepszone o dodatkową przestrzeń i stanowiska pracy. Powierzchnia całkowita wynosi obecnie ponad 2 000 mkw., a liczba stanowisk 301.

Poza stolicą Dolnego Śląska CitySpace oferuje biura także w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. W maju tego roku operator otworzy 11. lokalizację w Polsce. Będzie to nowe biuro w Katowicach, które mieściło się będzie w biurowcu Face2Face.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.