Lokum nie zwalnia tempa na osiedlu Lokum di Trevi

2018.03.23

Ruszyła budowa kolejnego etapu wrocławskiego osiedla Lokum di Trevi, którego deweloperem jest firma Lokum Deweloper. Dziewiąty etap inwestycji liczy ponad 200 lokali mieszkalnych.

Etap IX osiedla Lokum di Trevi liczy 217 mieszkań, z czego deweloper sprzedał już ponad 40 proc. Lokale mają metraże od 26 do 100 metrów kwadratowych w układzie od jednego do czterech pokoi. Ceny za mkw., zaczynają się od 6 200 zł.

Lokum di Trevi znajduje się przy ulicy Tarnogajskiej w dzielnicy Krzyki. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać m.in. z dziedzińca z fontanną, placu zabaw dla dzieci oraz stref zieleni. Kompleks wyposażony został również w zaplecze handlowo-usługowe. Oddanie do użytku IX etapu zaplanowano na II połowę 2019 roku.

Docelowo osiedle składało się będzie z dziesięciu etapów, co łącznie da 1 873 mieszkania. Do tej pory Lokum Deweloper oddał do użytku siedem etapów, w których znalazło się w sumie 1 159 lokali.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • mieszkaaniec
    Gość
    2018-05-11 22:58:43
    Lokum potrafi się sprzedać ale nie jest to najlepsze miejsce na życie. Mieszkania są bardzo akustyczne, wiele rozwiązań jest pomyślnych tak, że wokół jest mnóstwo hałasu. Mówi się o strefach zieleni a to wąskie paski pod płotem. Osiedle pomyślane oczywiście głównie w celach komercji a nie z myślą o wygodzie mieszkańców .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.