Kolejny N-Park we Wrocławiu. Tym razem na Księżu Małym


2020.05.11
Autor: Urbanity.pl
Księże Małe to kolejna wrocławska dzielnica, w której otwarty zostanie park handlowy N-Park. Podobne obiekty funkcjonują już przy ulicy Gagarina i Maślickiej.

Kolejny park handlowy N-Park powstanie na działce u zbiegu ulic Opolska i Karwińska na Księżu Małym. Obecnie na terenie znajdują się budynki, w których od wielu lat funkcjonowały Zakłady Odlewnicze Alwro SA. Wykonawca przystąpił już do ich rozbiórki.

N-Park przy Karwińskiej będzie dwupoziomowym budynkiem handlowym, który zaoferuje łącznie 5 300 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Wśród najemców znajda się m.in. market spożywczy, drogeria, sklep elektroniczny, sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, usługi i gastronomia. Zmotoryzowani klienci N-Parku będą mogli zaparkować na naziemnym parkingu, który pomieści około 150 pojazdów.

Na terenie, na którym powstanie N-Park jest zaplanowane również miejsce na stację paliw. Otwarcie parku handlowego na Księżu Małym zaplanowano na przełom 2021/2022 r. Inwestorem jest firma Napollo.

Podobny obiekt tej firmy otwarty już został przy ulicy Maślickiej we Wrocławiu. Wśród najemców są takie sklepy jak: Stokrotka, Action, Media Markt, Empik, Rossmann, a także restauracja KFC i siłownia.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.