Kolejne etapy osiedla Lokum Victoria oraz projekt nowego neonu

2016.08.10

Lokum Developer rozpoczął sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach etapu IIa i IVb osiedla Lokum Victoria. W trzecim kwartale br., oddane zostaną natomiast do użytku mieszkania z etapów Ia oraz Ib.

Lokum Victoria to osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych powstające na działce przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu. Niebawem, bo już w III kwartale tego roku do użytku oddanych zostanie 154 mieszkań z etapów Ia i Ib, które mają metraże od 37 do 95 metrów kwadratowych.

Deweloper udostępnił również do sprzedaży mieszkania w etapach IIa i IVb. Rozstrzygnięty został także konkurs na "Kolej na neon", w którym celem było zaprojektowanie neonu, który stanie się częścią inwestycji Lokum Victoria. W pierwszym etapie uczestnicy mieli za zadanie wymyślić hasło. Zwyciężyła propozycja" "Wrocław. Sto mostów - milion uśmiechów". Nowy neon umieszczony zostanie na budynku wrocławskiego osiedla przy ulicy Tęczowej 85.

W ramach osiedla Victoria powstaną również dwa dziedzińce, dwie fontanny oraz dwa place zabaw. Mieszkańcy inwestycji będą mogli również skorzystać ze strefy, gdzie znajdzie się sprzęt do ćwiczeń na wolnym powietrzu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.