Dostępne mieszkania w ostatnim etapie Lokum Victoria

2017.10.16

Lokum Deweloper wprowadził do sprzedaży mieszkania z kolejnego etapu wrocławskiego osiedla Lokum Victoria. Ostatni, piaty etap inwestycji zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku.

W piątym etapie osiedla Lokum Victoria powstanie 87 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 88 metrów kwadratowych, w rozkładach dwu- trzy- i czteropokojowych. Ceny oscylują pomiędzy 6727 zł a 8537 zł za mkw. Najdroższe mieszkanie kosztuje 619 tys. zł, a najtańsze 289 tys.

Osiedle znajduje się na działce przy ulicy Tęczowej. Kompleks oferuje również place zabaw, strefy do ćwiczeń oraz zieleń z fontannami.

Budowa ostatniego etapu trwa od pierwszego kwartału tego roku. Całość będzie gotowa w IV kwartale 2018 roku i zaoferuje łącznie ponad 1050 mieszkań.

Na osiedlu Lokum Victoria zakończone i przekazane klientom zostały już etapy Ia i Ib. Obecnie trwają przekazania lokali w etapie IVa, a etapy IIa oraz IVb są w trakcie urzędowych procedur odbiorowych. W budowie znajdują się ponadto etapy IIb, III oraz Va i Vb.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.