Jeden z najwyższych biurowców we Wrocławiu przechodzi modernizację

2021.06.08

Przechodzący obecnie modernizację biurowiec przy placu Grunwaldzkim we Wrocławiu ma nowego agenta odpowiedzialnego za wynajem powierzchni.

Firma Savills wybrana została na wyłącznego doradcę, który odpowiada za wynajem powierzchni we wrocławskim budynku biurowym Grunwaldzki Center. Biurowiec, który przechodzi obecnie modernizację jest jednym z najwyższych tego typu obiektów w stolicy Dolnego Śląska.

Grunwaldzki Center oferuje najemcom 27 400 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Budynek jest przyjazny środowisku co potwierdza certyfikat BREEAM Very Good. Właściciel prowadzi szereg inicjatyw, które mają na celu sprawić, że biurowiec jest bardziej przyjazny środowisku, w tym m.in. panele fotowoltaiczne na dachu, zwiększenie liczby miejsc postojowych dla rowerów czy tocząca się wymiana tradycyjnego oświetlania na LED w częściach wspólnych budynku.

Okres letni to otwarcie zielonej strefy dla pracowników, w której będzie można się zrelaksować w alejkach osłoniętych drewnianą konstrukcją i otoczonych żywą roślinnością. W strefie znajdą się ławki i stoliki, zachęcające do pracy na świeżym powietrzu.

W ramach już zakończonych prac wyremontowane zostały recepcje. Najemcy i mieszkańcy Wrocławia mogą już korzystać z kantyny, kiosku, kawiarni Starbucks, a także dwóch oddziałów banku, placówce PZU oraz sklepu Żabka. Wkrótce planowane są otwarcia kolejnych usług dedykowanych najemcom biurowca.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Grunwaldzki Center

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.