Business Garden przyciąga giganta dostaw systemów wizyjnych

2019.10.03

Wrocławski kompleks biurowy zlokalizowany przy ulicy Legnickiej zyskał kolejnego najemcę. Cognex to kolejna firma, która zdecydowała się otworzyć swoją siedzibę w parku biznesowym.

Cognex jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wizyjnych, czujników wizyjnych i przemysłowych czytników kodów. Dzięki rozwiązaniom wizyjnym spółki użytkownicy mogą podnosić jakość swoich produktów, eliminować błędy produkcyjne, obniżać koszty produkcji.

Nowa siedziba firmy znajdzie się w budynku F kompleksu Business Garden, gdzie otwarte zostanie biuro o powierzchni prawie 500 metrów kwadratowych. Pracownicy firmy przeprowadzą się do nowej lokalizacji w październiku br. W procesie poszukiwania nowego biura i negocjowania warunków najmu Cognex doradzała agencja JLL.

Business Garden Wrocław to nowoczesny park biznesowy, który składa się z dziewięciu biurowców o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 117 000 mkw. Obecnie w realizacji znajduje się drugi etap inwestycji, składający się z sześciu budynków biurowych o powierzchni ponad 76 000 mkw.

Pierwszy etap Business Garden Wrocław, który oddany został do użytku w 2017 roku, obejmuje m.in. biurowiec F, który został niedawno sprzedany funduszowi ISOC Group.

W skład kompleksu w pobliżu centrum handlowego Magnolia Park wchodzi również pawilon restauracyjny oraz ogród.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.