Budowa i sprzedaż mieszkań osiedla Innova Concept


2019.05.17
Autor: Urbanity.pl
Fadesa Polnord Polska (FPP) rozpoczęła budowę nowego projektu we Wrocławiu pod nazwą Innova Concept. Deweloper ruszył również ze sprzedażą mieszkań.

Innova Concept to kolejne osiedle mieszkalne grupy FPP realizowane we wrocławskich Krzykach. W rejonie ulicy Nyskiej i Pięknej powstanie 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią handlowo-usługową na parterze.

W ofercie sprzedaży znajdują się 144 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 30 do 105 metrów kwadratowych. Ceny lokali zaczynają się od od 7797 zł/mkw., a kończą na 9197 zł/mkw. brutto. W parterze budynku zaplanowano cztery lokale o charakterze handlowo-usługowym oraz komórki lokatorskie, które mieściły się będą również na poziomie -1 wraz z miejscami postojowymi dla samochodów, stanowiskami dla jednośladów i stojakami na rowery. Miejsca parkingowe znajdą się także na zewnątrz budynku.

Innova Concept oferuje również wewnętrzne patio z placem do odpoczynku i zabawy dla dzieci.

Pierwsze prace na działce przy ulicy Nyskiej rozpoczęły się już w marcu br. Obecnie teren inwestycji przejął generalny wykonawca - firma Haras Budownictwo. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Dorożyńscy Pracownia Architektury – DPA Iwona Dorożyńska. Inwestycja sfinansowana została przez Getin Noble Bank SA.

Oddanie inwestycji Innova Concept do użytku zaplanowano na marzec 2021 roku.

Inne wiadomości o Innova Concept, Haras Budownictwo, Fadesa Polnord Polska, DPA - Dorożyńscy Pracownia Architektury

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.