Biurowiec Zita skomercjalizuje Knight Frank

2016.05.11

Firma Knight Frank została wybrana na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację biurowca Zita we Wrocławiu. Obiekt powstaje w ramach kompleksu Promenady Business Park, a jego inwestorem jest Vantage Development.

Biurowiec Zita składa się z czterech części - część B i C zostały oddane do użytku odpowiednio w 2014 i 2015 roku. Pozostałe dwie - etap A i D - są na ukończeniu, a ich budowa powinna zakończyć się w sierpniu bieżącego roku. Docelowo biurowiec dostarczy na wrocławski rynek biurowy 21 000 metrów kwadratowych powierzchni klasy A.

Budynek będzie jednym z pięciu obiektów, które wejdą w skład kompleksu biurowego Promenady Business Park. Inwestycja powstaje przy ulicy Słonimskiego w dzielnicy Śródmieście. Wszystkie pięć biurowców mają mieć powierzchnię ponad 90 000 mkw.

W dwóch częściach budynku Zita, które już zostały oddane, do dyspozycji najemców znajdą się moduły biurowe - od 100 do 3.000 m kw. w ramach pięciu kondygnacji. W powstających etapach A i D łączna powierzchnia najmu wynosi około 10 tys m kw. Biurowiec Zita dysponuje certyfikatem LEED na poziomie Platinium.

Wśród najemców kompleksu Promenady Business Park są takie firmy jak: AXIOM SL, Ecco Rail, Fortum, Grupa IMPEL, Qatar Airways oraz SI Consulting. Knight Frank jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca Zita.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.