Biurowiec Perydot zostanie oddany do użytku w lipcu 2016 roku

2015.07.10

W południowej części Wrocławia powstaje budynek biurowy o powierzchni użytkowej ponad 4000 metrów kwadratowych i 135 miejscami postojowymi dla samochodów. Inwestorem biurowca jest wrocławski deweloper Budotex.

Perydot, który powstaje przy ulicy Wyścigowej na wrocławskich Krzykach, oprócz pomieszczeń biurowych oferuje również parkingi dla rowerzystów z pełnym zapleczem sanitarnym oraz strefę wypoczynkową przystosowaną m.in. do potrzeb kobiet w ciąży.

Budowa obiektu ruszyła w marcu bieżącego roku i przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Skanska, która pod koniec ubiegłego miesiąca zakończyła budowę trzeciej kondygnacji, a obecnie trwają prace na budowie czwartej. Docelowo biurowiec będzie miał pięć kondygnacji, a jego elewacja zostanie wykonana w całości z aluminium.

W parterze budynku mieścić się będzie przestronny hol z recepcją oraz część usługowo-restauracyjna. Parking samochodowy znajdzie się zarówno na kondygnacji 0, jak i -1. Lokale biurowe o powierzchni ponad 4000 mkw., rozlokowane będą na trzech najwyższych piętrach.

Zakończenie budowy biurowca zaplanowano na lipiec 2016 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Perydot, Skanska, Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.